EVENTY, KULTURNÍ AKCE

17.6. a 24.6. 2018 POHÁDKOVÝ ZÁMEK BOJNICE PRO DĚTI

Navštívíme pohádkový zámek Bojnice, kde se v tyto dny koná speciální pohádkový divadelní festival v podobě inscenovaného představení. Tyto představení patří jednoznačně k nejúspěšnějším a nejnavštěvovanějším kulturním akcím na Slovensku. Akci Pohádkový zámek jedinečnou formou spojuje kvalitní literární scénáře s autentickým prostředím romantického Bojnického zámku. Námět na aktuální ročník akce Pohádkový zámek pochází z prostředí lidových pohádekHlavním hrdinou je odvážné vejce, které se vydává na vandr objevovat svět. Příběh je nádhernou ukázkou toho, jak důležité je mít na cestě životem kolem sebe těch správných přátel, s nimiž není žádná nástraha nepřekonatelná. Pohádka Jak šlo vejce na vandr je snad jednou z nejznámějších pohádek, která ovlivnila celé generace čtenářů. Na pozadí putování křehkého vajíčka a jeho odvážných společníků světem se odehrává příběh přátelství, porozumění, pomoci, sounáležitosti a přízni. Jak již samotný název napovídá, půjde o vandr, tedy putování po světě s cílem sbírat zkušenosti. Zkušenosti a zážitky budou sbírat potulní kamarádi i návštěvníci. Za každé dobrodružství a každou překonanou překážku získají cenný náramek přátelství.Vstupné:dospělý -10 €, dítě od 2 do 6 let 3€, dítě od 6 do 15 let 5€.

Cena: 670,- Kč/os nebo 27,- Eur/os (cena zahrnuje dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce v buse, pojištění osob v buse, parkovné, nezahrnuje cestovní pojištění) 

Kód objednávky: 17.6.2018 - 469VE

                             24.6.2018 - 475VE

Odjezd:    Břeclav 7:00 (parkoviště za KD Delta Břeclav)

                 Hodonín 7:30 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Skalica (SR) 7:50 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

                 Kyjov 8:20 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Veselí nad Moravou 8:50 (parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Uherské Hradiště 9:15 (parkoviště před zimním stadiónem)

Odjezd zpět :  dle dohody v podvečerních hodinách

Příplatek za nástupní místa: Břeclav 50 Kč/os

OBJEDNAT

8.9. a 20.10. 2018 TERMÁLY PODHÁJSKA - MRTVÉ MOŘE V SRDCI EVROPY

Jednodenní zájezd do termálních lázní Podhájska, které si vysloužily označení "slovenské Mrtvé moře" díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění, bolesti zad a kloubů, cévní nemoci, ekzémy, průdušková onemocnění a nemoci dýchacích cest. Podrobná studie prokázala, že při některých problémech, zejména při astmatu a různých kožních vyrážkách, má voda z Podhájske hlubší a stálejší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. Teplota vody ve venkovním sedacím bazénu je 38°C. V areálu budete mít možnost stravování, využít masáže, perličkové koupele  a elektroléčbu. Od roku 2013 je v provozu nový krytý zážitkový komplex s bazény, Římské lázně a saunový svět. Vstupné do lázní: wellness centrum - dospěli: 11 EUR/3hod, děti 3-15 let: 7 EUR/3hod. Po překročení zakoupeného časového vstupu, bude za každou započatou ½ hodinu účtován doplatek / 1,50 € dospělí a 1 € děti / bez omezení maximální ceny vstupu

Cena: 490,- Kč/os nebo 20,- Eur/os (cena zahrnuje dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce v buse, pojištění, parkovné, nezahrnuje cestovní pojištění) 

Kód objednávky:  8.9.2018 - 551VE

                         20.10.2018 - 593VE

Odjezd:    Uherské Hradiště 6:50 (parkoviště před zimním stadiónem)

                 Veselí nad Moravou 7:15 (parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Kyjov 7:40 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Hodonín 8:00 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Skalica (SR) 8:20 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

                 Holíč (SR) 8:30 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

Odjezd zpět z Podhájské:  dle dohody cca 17:30

Příplatek za nástupní místa: Veselí nad Moravou 50 Kč/os, Uherské Hradiště 100Kč/os

OBJEDNAT

Pohádkový zámek je speciální pohádkový divadelní festival v podobě inscenovaného představení. Patří jednoznačně k nejúspěšnějším a nejnavštěvovanějším kulturním akcím na Slovensku. Akci Pohádkový zámek jedinečnou formou spojuje kvalitní literární scénáře s autentickým prostředím romantického Bojnického zámku.
 
Námět na aktuální ročník akce Pohádkový zámek pochází z prostředí lidových pohádek.
 
Hlavním hrdinou je odvážné vejce, které se vydává na vandr objevovat svět. Příběh je nádhernou ukázkou toho, jak důležité je mít na cestě životem kolem sebe těch správných přátel, s nimiž není žádná nástraha nepřekonatelná.
 
Pohádka Jak šlo vejce na vandr je snad jednou z nejznámějších pohádek, která ovlivnila celé generace čtenářů. Na pozadí putování křehkého vajíčka a jeho odvážných společníků světem se odehrává příběh přátelství, porozumění, pomoci, sounáležitosti a přízni.
 
Jak již samotný název napovídá, půjde o vandr, tedy putování po světě s cílem sbírat zkušenosti. Zkušenosti a zážitky budou sbírat potulní kamarádi i návštěvníci. Za každé dobrodružství a každou překonanou překážku získají cenný náramek přátelství.