SLOVENSKO - CYKLOZÁJEZDY

1.9., 29.9., 20.10.2018 CYKLOZÁJEZD DUNAJSKOU STEZKOU - BRATISLAVA - VÍDEŇ

  Zveme vás na cyklovýlet Dunajskou cyklostezkou z Bratislavy do Vídně. Do Bratislavy dopravíme vás i vaše kola klimatizovanými minibusy. V Bratislavě budeme vyjíždět od "UFA" pod mostem SNP po Vídeňské cestě, dále přes Pečnianský les do Wolfsthal. Pokračovat budeme po Pressburger Strasse do Hainburg an der Donau, kde pojedeme podél Dunaje až do Bad Deutsch-Altenburg. Projedeme tímto nádherným městysem v dolnorakouském okrese Bruck an der Leitha, kde je k vidění spousta historických budov a památek. Přejedeme podél Wiener Strasse do městečka Petronell-Carnuntum, kde je k vidění muzeum pod širým nebem, archeologický park s celou římskou čtvrtí Petronell a další. Dále budeme pokračovat přes Wildungsmauer a Regelsbrunn do Haslau an der Donau, kde přejedeme lodí na levý břeh Dunaje (3,5EUR/os+1EUR/kolo) k restauraci Uferhaus, kde vaří výborné rybí speciality. Po Dunajské cyklostezce budeme pokřačovat přes národní park, přejedeme Donau-Oder kanál a podél Nového Dunaje až k Reichsbrücke ve Vídni. V tomto místě přejedeme přes Dunaj na Mexikoplatz, kde bude konec naší cesty. V případě zájmu centrum Vídně. Z Vídně budeme odjíždět zpět do ČR od nábřeží Dunaje pod mostem Reichsbrücke. V průběhu jízdy poskytujeme asistenční služby – v případě, že z jakéhokoli důvodu nebudete chtít, nebo nebudete moci v cestě pokračovat, dovezeme vás i vaše kolo do cíle minibusem. 

Zažijte nádhernou projížďku přírodou podél Dunaje na kolech, které vám vyhovují !

Cena: 1 180,- Kč/os nebo 49,- Eur/os (cena zahrnuje dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce v buse, dopravu vašich kol cyklopřívěsem, pojištění osob v buse, parkovné, dálniční poplatky, cyklopodklady, nezahrnuje cestovní pojištění)

Kód objednávky:  1.9.2018 - 548CY

                                   29.9.2018 - 572CY

                                 20.10.2018 - 594CY

Další termíny pro více osob lze případně dohodnout dotazem na e-mail: info@logitour.cz.

Odjezd:   Uherské Hradiště 5:20 (parkoviště před zimním stadiónem)

                 Veselí nad Moravou 5:45 (parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Kyjov 6:20 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Skalica (SR) 7:00 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

                 Hodonín 7:30 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Břeclav 8:15 (parkoviště za KD Delta Břeclav) 

Předpokládaný příjezd: Břeclav 18:15,Hodonín 18:45,Skalica 19:10,Kyjov 19:45,VM 20:10,UH 20:30

Příplatek za nástupní místa: Veselí nad Moravou, Kyjov 50 Kč/os, Uherské Hradiště 100Kč/os                           

OBJEDNAT

23.6., 14.7. a 18.8.2018 CYKLOZÁJEZD Z BRATISLAVY NA NEUSIEDLER SEE  (SLOVENSKO - RAKOUSKO - MAĎARSKO)

Pojeďte s námi na senzační cyklozájezd z Bratislavy kolem Dunaje, okolím Neziderského jezera až do maďarských termálních lázní Hegykő (89,0km).   Do Bratislavy dopravíme vás i vaše kola klimatizovanými minibusy. V Bratislavě vyjedeme od mostu SNP, pokračovat budeme Dunajskou cyklostezkou až do maďarské obce Rajka ležící v župě Győr-Moson-Sopron. Dále přejedeme přes rakouskou obec Zurndorf do Weiden am Zee a pokračovat budeme kolem jezera Neusiedler See přes Podersdorf am See přírodním parkem v Illmitz přes obec Apetlon a Pamhagen do maďarských termálních lázní Hegykő, kde zakončíme cyklovýlet večerním koupáním. V obci Hegykő naložíme vás i vaše kola a pojedeme zpět do ČR. Trasa není náročná, jede se po značených cyklostezkách, většinou po asfaltu, místy po přírodně zpevněných cestách. Celková délka je 89,0km. V průběhu jízdy poskytujeme asistenční služby – v případě, že z jakéhokoli důvodu nebudete chtít, nebo nebudete moci v cestě pokračovat, dovezeme vás i vaše kolo do cíle minibusem.  Zájezd je vhodný jak pro jednotlivce a páry s odlišnými požadavky na náročnost, tak i pro rodiny s většími dětmi. Zažijte senzační projížďku třemi státy na kolech, které vám vyhovují s cílovým koupáním v termálních lázních !

NÁHLED DO FOTOGALERIE

Akční cena: 1 650,- 1 350,- Kč/os nebo 56,- Eur/os (cena zahrnuje dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce v buse, dopravu vašich kol cyklopřívěsem, asistenční služby, pojištění, dálniční poplatky, parkovné, cyklopodklady, nezahrnuje cestovní pojištění)

Kód objednávky:  23.6.2018 - 474CY

                               14.7.2018 - 496CY

                                 18.8.2018 - 530CY

Další termíny pro více osob lze případně dohodnout dotazem na e-mail: info@logitour.cz.

Odjezd: Uherské Hradiště 5:30 (parkoviště před zimním stadiónem)

              Veselí nad Moravou 5:50 (parkoviště před supermarketem Lidl)

              Kyjov 6:30 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

   Skalica (SR) 7:00 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

              Hodonín 7:30 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

              Břeclav 7:50 (parkoviště za KD Delta Břeclav)

Předpokládaný příjezd: ve večerních hodinách dle dohody

Příplatek za nástupní místa: Veselí nad Moravou, Kyjov 50 Kč/os, Uherské Hradiště 100Kč/os

OBJEDNAT

2.6., 22.7. a 25.8.2018 CYKLOZÁJEZD OKOLÍM LIPTOVSKÉ MARY

  

Pojeďte s námi navštívit oblíbený slovenský region Liptov, který je rájem turistů a cyklistů. Projedeme nádherným okolím vodní nádrže Liptovská Mara z Liptovského Mikuláše směrem na Liptovskou Sielnici, dále směrem na Bešeňovou,  Partizánskou Ľupči a zpět, celkem cca 38km. Trasu bude možné dle poždavku upravit a prodloužit, nebo zkrátit. Do Liptovského Mikuláše dopravíme vás i vaše kola klimatizovanými minibusy. Z Liptovského Mikuláše pojedeme směrem na Liptovský Trnovec, dále přijedeme na křižovatku do autokempingu Lipt.Trnovec, který je hlavním střediskem vodní rekreace na březích Liptovské Mary. Dále pojedeme směrem na Lipt.Sielnicu a pokračovat budeme po břehu vodní nádrže dalších 5 km na křižovatku u obce Bobrovník. Dále přejedeme do obce Vlašky, přes kanál Váhu, obec Vlachy, až do obce Krmeš. Přejedeme do obce Bešeňová a odsud budeme pokračovat směrem do Partizánskej Ľupče a dále přes obce Malatíny, Ľubeľa, Gôtovany, Svätý Kríž směrem do obce Golovany a dále přes místní část Palúdzka zpět do Liptovského Mikuláše. V okolí Liptova vám nabízíme nádhernou projížďku s výhledem na Západní Tatry na kolech, které vám vyhovují !

NÁHLED DO FOTOGALERIE

Cena: 1 250,- Kč/os nebo 52,- Eur/os (cena zahrnuje dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce v buse, dopravu vašich kol cyklopřívěsem, pojištění osob v buse, parkovné, dálniční poplatky, nezahrnuje cestovní pojištění)

Kód objednávky:    2.6.2018 - 454CY

                               22.7.2018 - 503CY

                               25.8.2018 - 537CY

Další termíny pro více osob lze případně dohodnout dotazem na e-mail: info@logitour.cz.

Odjezd:   Břeclav 5:30 (parkoviště za KD Delta Břeclav)

                 Hodonín 6:00 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Skalica (SR) 6:50 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

                 Kyjov 7:25 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Veselí nad Moravou 8:00(parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Uherské Hradiště 8:40 (parkoviště před zimním stadiónem)

Předpokládaný příjezd: ve večerních hodinách dle dohody                  

OBJEDNAT