ČESKÁ REPUBLIKA - CYKLOZÁJEZDY

9.6., 28.7. a 25.8.2018 CYKLOZÁJEZD "KOLEM VODNÍ NÁDRŽE LIPNO"

Navštivte s námi cyklostezky u kouzelné přehrady Lipno, největší vodní nádrže ČR umístěné do krásné přírody "jihočeského moře" pod východními hřebeny Šumavy. Čeká na vás jízda mírně zvlněným terénem v blízkosti česko-rakouské hranice po krásných asfaltových cyklostezkách kolem vodní plochy Lipna. Vyjíždět budeme od Lipenské hráze, dále pokračovat po levé straně nádrže přes Lipno nad Vltavou, kde můžete navštívit Lipenský areál se "Stezkou v korunách stromů", přes nenáročnou "Jezerní cyklostezku" u Frymburku, Černou v Pošumaví, Horní Planou na rozhraní Vltavické brázdy a Želnavské hornatiny, dále přes Bělou, Novou Pec na pravém břehu Lipenské nádrže, Bližší Lhotu, Horní Pestřici, Frýdavu, obec Přední Výtoň a návrat bude zpět na Lipenskou hráz. Nenáročná cesta s mnoha zajímavostmi, kvalitními restauracemi a turistickými atrakcemi určitě uspokojí cyklistu pohodáře, ale rovněž ukojí touhy adrenalinových jezdců, kteří se mají taky kde vyřádit. Celková délka trasy je 82km, dle požadavku však můžete absolvovat pouze část (např. projížďka "Jezerní cyklostezkou" na levém břehu cca 35-50km). Cyklostezky jsou připraveny tak, aby je zvládli začátečníci, cyklisté pohodáři, ale užili si i nároční cyklisté.

Vodní nádrž Lipno se nachází na řece Vltavě v Lučské hornatině. Lipensko je významnou rekreační oblastí, která skýtá kombinaci panenské šumavské přírody s kvalitní turistickou infrastrukturou bohatou pro sportovní vyžití.

Cyklozájezd je vhodný jak pro jednotlivce a páry s odlišnými požadavky na náročnost, tak i pro rodiny s dětmi. Zažijte senzační projížďku kolem "jihočeského moře" na kolech, které vám vyhovují !

V průběhu jízdy poskytujeme asistenční služby – v případě, že z jakéhokoli důvodu nebudete chtít, nebo nebudete moci v cestě pokračovat, dovezeme vás i vaše kolo do cíle minibusem.

Cena: 1 380,- Kč/os nebo 55,- Eur/os (cena zahrnuje dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce v buse, dopravu vašich kol cyklopřívěsem, pojištění osob v buse, dálniční poplatky, parkovné, cyklopodklady, asistenční službu, nezahrnuje cestovní pojištění) 

Kód objednávky:   9.6.2018 - 461CY

                                 28.7.2018 - 509CY

                                 25.8.2018 - 536CY                       

Další termíny lze případně dohodnout dotazem na e-mail: info@logitour.cz.

Odjezd:   Uherské Hradiště 5:00 (parkoviště před zimním stadiónem)

                 Veselí nad Moravou 5:25 (parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Kyjov 6:00 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Skalica (SR) 6:30 (parkovisko pred zimným štadiónom Skalica)

                 Hodonín 7:00 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Břeclav 7:50 (parkoviště za KD Delta Břeclav) 

Předpokládaný příjezd:  ve večerních hodinách dle dohody

Příplatek za nástupní místa: Veselí nad Moravou 50 Kč/os, Uherské Hradiště 100Kč/os

OBJEDNAT