Vítejte na stránkách CA Logitour

Cestovní agentura Logitour pořádá vlastní eventy a akce - cyklozájezdy a výlety po ČR i Evropě, lyžařské zájezdy, výlety na in-linech, na lodích, bodyzorbing a jiné sportovní i kulturní události, které jsme rovněž schopni sestavit na míru dle vašich požadavků. Nabízíme přepravu osob po ČR i celé Evropě, včetně transferu z/na letiště. Mimo výše uvedené nabízíme další drobné služby cestovního ruchu spočívající v prodeji cestovního pojištění, nebo v prodeji vstupenek.

Zajišťujeme kvalitní služby v oblasti cestovního ruchu jak pro jednotlivce, tak pro skupiny osob a naše nabídky neustále aktualizujeme.

Jednotlivé zájezdy, výlety a služby si můžete vybrat z pohodlí domova a následně provést on-line rezervaci. V další fázi ověříme volné kapacity a budeme vás kontaktovat ohledně podrobností, případně uzavření smlouvy. Vše je velice jednoduché, pohodlné a rychlé.

Naše agentura rovněž pořádá  firemních akce a teambuilding, včetně kompletních cateringových služeb.

Objednávky přijímáme prostřednictvím webových stránek www.logitour.cz nebo mailem info@logitour.cz, případně na tel. +420 702 385 499. Po vyplnění objednávkového formuláře (na základě kterého vám bude následně vystavena cestovní smlouva) ověříme dostupnost Vámi požadované služby (zájezd, výlet, event, přeprava...) a zašleme Vám veškeré další informace.