EVENTY, KULTURNÍ AKCE

17.2., 25.2., 11.3., 17.3. a 25.3.2018 POHÁDKOVÉ PODZEMNÍ PEKLO ČERTOVINA A NÁVŠTĚVA POHÁDKOVÉ VESNIČKY PODLESÍČKO
   
Vydejte se s námi za čerty do unikátního podzemního Pekla Čertovina. Toto unikátní pohádkové pekelné království má celkem 5 pater a je schováno pod zemí. Navštívíme unikátní čertí labyrint, který sahá 12m do hlubin země a k nebesům míří osmi metry. Téměř čtvrtkilometrový labyrint chodeb, komnat a zákoutí vás uchvátí dokonalostí ve všech detailech. 
Různorodými programi vás provedou čerti, kteří vdechují tomuto místu pohádkovou atmosféru. Uvidíte čertí školu s učitelkou Hubertou, Luciferův trůnní sál, čertí trapírnu s čertem Kruciánem, pekelnou váhu hříchů, čertovskou kuchyni, chodbičku sedmi hříchů, Grizeldinu věštírnu, pekelné dno a další pekelné zajímavosti. Od samotného Lucifera, který váží hříšníky na váze hříchů a zapisuje je do hříšné knihy se dozvíte, jak to s vašimi hříšnými dušemi dopadne, jestli si vás čerti v pekle ponechají, nebo se vrátíte zpět na zemský povrch.  Peklo otevírá své brány pro malé i velké hříšníky!
 
Vstupné do pekla čertovina: dospělá osoba 320,- Kč, děti 240,- Kč, ZTP, důchodce, student 270,- Kč
 
V pekelném šenku si pak můžete objednat po čertech dobré pekelné speciality. Připravit se můžete na netradiční stolování - vidle a pekáčky plné nejpekelnějších dobrot. Ke stolu můžete zasednout ve dvou nebo ve čtyřech - pro všechny jsou připraveny skvělé speciality, které jinde nenajdete.
Následně navštívíme pohádkovou vesničku Podlesíčko, kde uvidíte soubor pohádkových chaloupek. K vidění je zde například stylový domeček sedmi trpaslíků a jejich kamarádky Sněhurky, neobvyklou Rákosníčkovu chaloupku s doškovou střechou, kterou podpírají dřevěné trámky, mlýn s mlýnským kolem, domeček neposedného Budulínka, útulnou chaloupku Červené Karkulky s ochočeným vlkem, pohádkový domek loupežníka Rumcajse, nebo pařezovou chaloupku Křemílka a Vochomůrky
 

Cena: 450,- Kč/os nebo 18,- Eur/os (cena zahrnuje: dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce, pojištění, dálniční poplatky, nezahrnuje: vstupné)

Kód objednávky:  17.2.2018 - 342VE

                              25.2.2018 - 352VE

                              11.3.2018 - 365VE

                              17.3.2018 - 373VE

                              25.3.2018 - 381VE

Odjezd:   Uherské Hradiště 6:15 (parkoviště před zimním stadiónem)

                 Veselí nad Moravou 6:40 (parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Kyjov 7:10 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Skalica (SR) 7:40 (parkoviskopredzimnýmštadiónomSkalica)

                 Hodonín 8:00 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Břeclav 8:30 (parkoviště za KD Delta Břeclav) 

Předpokládaný příjezd:  v podvečerních hodinách

Příplatek za nástupní místa: Veselí nad Moravou, Kyjov 50 Kč/os, Uherské Hradiště 100Kč/os
 
 

17.2. A 10.3.2018 EXTRÉM FATBIKE - "SNOWBIKE" LOGITOUR - JEDNODENNÍ ZÁJEZD KRKONOŠE

UŽIJTE SI ZÁBAVU A POZNEJTE KRÁSU ZIMNÍ PŘÍRODY ZE SEDLA PŮJČENÉHO „TLUSŤOCHA“ 
Nabízíme Vám nevšední zimní projížďku s průvodcem po zajímavých trailech podhůří Krkonoš. Ve skupince do 9 osob projedeme pohodovým tempem na zapůjčených snowbikových – horských kolech s balónovými pneumatikami - trasu cca 30km. Vyzkoušíte si jízdu po upravených stezkách, uježděným sněhem, jízdu po sjezdovce i další specifika bikování na sněhu. Tento event je určen nejen pro zaryté bikery, ale především pro kohokoli z řad veřejnosti.

Vyjíždět budeme z Pece pod Sněžkou, pokračovat přes Velkou Úpu do Dolní Malé Úpy (Spálený mlýn) a dále až do Horní Malé Úpy na Pomezní boudy. Zde se nám v nejvyšším bodě celé trasy (1050 m.n.m.), naskytne neobvyklý výhled na Sněžku z druhé strany. V průběhu cesty provedeme dle dohody zastávku na občerstvení, testování "tlusťochů" a poté bude následovat cesta zpět.

Snowbike je horské kolo, které na první pohled překvapí obrovskými „balónovými“ pneumatikami o šíři 4–5 palců. Toto kolo bylo původně určené na dlouhé přejezdy zasněženou krajinou. Obrovská kola foukaná na velmi nízký tlak mají vysokou průchodnost na měkkých podkladech jako je sníh. Ve srovnání s jízdou na běžném kole, na fatbiku kromě nohou zapojujete více zbývající části těla, hlavně břišní svaly a ruce. Nejedná se o závod, ale pohodovou projížďku, kde můžete vyzkoušet možnosti těchto zajímavých kol.

Cena: 1 650,- Kč/os nebo 63,- Eur/os (cena zahrnuje: dopravu tam i zpět klimatizovanými minibusy, služby průvodce, zapůjčení a seřizení snowbike-fatbike na dobu plánované vyjížďky, pojištění, dálniční poplatky, parkovné, nezahrnuje: cestovní pojištění, vratnou zálohu na půjčení fatbike - dle dohody)

Kód objednávky:  17.2.2018 - 345VE

                              10.3.2018 - 366VE

Odjezd:   Uherské Hradiště 5:40 (parkoviště před zimním stadiónem)

                 Veselí nad Moravou 6:00 (parkoviště před supermarketem Lidl)

                 Kyjov 6:20 (parkoviště za kulturním domem Kyjov)

                 Skalica (SR) 6:45 (parkoviskopredzimnýmštadiónomSkalica)

                 Hodonín 7:00 (parkoviště u FÚ Hodonín -  naproti nádraží ČSAD)

                 Břeclav 7:30 (parkoviště za KD Delta Břeclav) 

Předpokládaný příjezd:  ve večerních (nočních) hodinách

Příplatek za nástupní místa: Veselí nad Moravou, Kyjov 50 Kč/os, Uherské Hradiště 100Kč/os